Preskočiť na obsah

AMO odkazuje: „Treba sa pozrieť do zrkadla“ – nové video!

Skupina AMO, ktorá nedávo vydala svoj v poradí tretí album s názvom Positive, prináša ďaľší videoklip, tentokrát k sladbe s názvom Someone Else, v ktorej hosťuje nemecký spevák U-CEE. O produkciu sa postarali Damien “Damalistik ” Albert & Jean Michel “Djei ” Gogo (United Flavour).

“Skladbu sme vybrali preto, lebo k nej máme veľmi pozitívny vzťah, hovoríme v nej o potrebe začať posudzovať svoje konanie ešte predtým, ako začneme odsudzovať konanie ostatných. Ide z našej strany o veľmi osobnú vec a aj práve preto sme sa rozhodli natočiť videoklip práve k tejto skladbe” povedal o videoklipe Moe.

Réžiu videoklipu si zobral na starosť Branislav Vincze, s ktorým skupina AMO úspešne spolupracuje už niekoľko rokov, o kameru sa postaral Viktor Cicko.

Videoklip sa chalani rozhodli urobiť veľmi jednoduchou metódou, sústredili sa na nápad a jeho kvalitné spracovanie – použitím zrkadiel v klipe sa snažia umocniť myšlienku sebareflexie. V klipe sa objavila aj kapela, s ktorou skupina AMO v sučastnosti vystupuje. Klip bol natáčaný v uliciach Bratislavy, nájdete v ňom teda veľa miest, ktoré istotne spoznáte.

Predmetny klip si môžete pozrieť po kliknuti na tento link